TZÚ OSVĚDČENÍ aneb Mimouškovo "vysvědčení"

Co nás liší od ostatních? A proč byste si měli koupit látky nebo ušité výrobky od Mimouška?

 

Naše přesvědčení je dělat věci pořádně!

Nechali jsme otestovat vzorky látek, ze kterých vám šijeme a prodáváme nejčastěji v metráži. Proč? Protože jsou pro naše nejzranitelnější - naše děti. 

Díky vám můžeme investovat do kvality a posouvat se stále dál.

Proč dělat testování, když máme OEKO-TEX certifikát od dodavatele?

Odpověď na tuto otázku je jednoduchá. Zahraniční certifikáty OEKO-TEX Standard 100, které u svých produktů uvádějí prodejci metráže a většina domácích švadlenek garantuje, že látky ze kterých šijí, splňují normu pro použití u dětí do 3 let, nicméně tyto certifikáty mnohdy ani neviděli. Přejímají pouze to, co jim dodavatel látky uvede v popisu. Navíc jakou vypovídající hodnotu může mít certifikát pro českého zákazníka, který je v anglickém jazyce, provedený mnohdy neznámou institucí nebo je certifikát dávno prošlý? Za nás je to skvělý marketing, ale s poměrně nízkou vypovídající hodnotou a my jsme se rozhodli se opřít o naše české důvěryhodné instituce a nechali si některé vzorky nejčastěji prodávaných materiálů potištěných bavln a minky látek prověřit. Stálo nás to úsilí a dokládání množství dokumentů od výrobců, ale uspěli jsme! Jsme pyšní, že jsme proces dotáhli do konce a níže vám předkládáme naše "vysvědčení" :). 

MIMOUŠKOVO OSVĚDČENÍ OD TZÚ

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení