Sleva -20% na všechny šicí věci po celé léto

SHOWROOM VYŠKOV

Vážení zákazníci, 

 

zveme vás do našeho showroomu 

Showroom Vyškov - postýlky Royal sleep, šicí dílna, potřeby pro maminky a miminka

Osobní odběr objednávek z e-shopu.

 

Vítáme vás v našem showroomu, kde jsme vytvořili ideální prostředí pro rodiče a jejich malé poklady. Jsme si plně vědomi toho, jak důležité je poskytnout nejlepší možnou péči vašemu dítěti, a proto jsme se rozhodli vytvořit místo, které nabízí všechno důležité na jednom místě. Nejsme klasická prodejna, s prodavačkou, která se těší na konec směny. Jsme malá rodinná firma, spokojený zákazník je pro nás klíčový.

 

V dnešní době je náročné vybrat si správné produkty pro své dítě. Trh je plný různých značek a možností, a rodiče se často cítí ztraceni mezi nekonečnými regály plnými kojeneckého sortimentu. Právě proto jsme se rozhodli vytvořit malý showroom, který rodičům poskytne jedinečnou a pohodlnou zkušenost při výběru všeho, co jejich děťátko potřebuje.

Naše nabídka:

V našem kojeneckém showroomu najdete široký sortiment kojeneckých výrobků od prověřených značek, které si zakládají na kvalitě, bezpečnosti a pohodlí. Nabízíme vše, co by mohl rodič potřebovat pro své dítě. Soustředíme se hlavně na postýlky Royal Sleep u nichž jsme výhradním distributorem, příslušenství k postýlkám. Dále disponujeme šicí dílnou kde vám můžeme nabídnout veškeré lůžkoviny do postýlek i další šité výrobky, které vám ulehčí každodenní práci s miminkem. Déle u nás najdete potřeby na kojení, krmení, cestování, koupání, atd. 

Proč navštívit náš showroom:

  1. Profesionální poradenství: Jako lidé co mají sami děti  jsme připraveni poradit a pomoci vám s jakýmkoli dotazem nebo problémem, který se týká vašeho dítěte. Jsme tu proto, abychom vám nabídli nejlepší řešení a ulevili vám od stresu spojeného s výběrem správných výrobků.

  2. Vystavení výrobků: Najdete u nás téměř všechno co budete pro vašeho potomka potřebovat, (a pokud ne, v rámci e-shopu objednáme.) Postýlky Royal sleep, vzorníky látek, šité výrobky, a další potřeby.

  3. Kvalita a bezpečnost: Každý výrobek v našem showroomu prošel přísnými testy kvality a bezpečnosti. Snažíme se vybírat pouze výrobky a dodavatele které jsou certifikované a splňují nejvyšší standardy, abychom poskytli vám i vašemu dítěti to nejlepší.

  4. Sami jsme rodičové, u nás se vám dostane nejen poradenství ve výše zmíněné oblasti. Poradíme také s problémy kojení nebo nošení v šátku či nosítku

 

Náš kojenecký showroom je místem, kde rodiče mohou najít veškeré potřeby pro své dítě pod jednou střechou. Jsme tu proto, abychom vám usnadnili výběr a poskytli vám jistotu, že si vyberete ty nejlepší produkty pro svého malého andílka. Přijďte a navštivte nás, abyste zažili jedinečnou a komfortní zkušenost při nakupování kojeneckého sortimentu, místo stresu z nemožného výběru,  málo podpory od prodavaček, kterých je často velmi málo na počet zákazníků, budete odcházet s dobrým pocitem. Budeme se věnovat pouze vám. Vaše spokojenost a šťastné dítě jsou naším hlavním cílem!

Veškeré výrobky skladem si můžete ihned zakoupit. Popřípadě se domluvíme na nejlepším možném řešení délky výroby, odeslání, popřípadě spolu vytvoříme objednávku. 

 
 

 

Kde nás najdete? 

 

Najdete nás na adrese 

 

Revoluční 151/41 

682 01 Vyškov 

 

Na telefonním čísle +420 773 170 769 si domluvíte prohlídku v čase který bude vyhovovat oběma stranám. Občas zde strávíme více času než jsme plánovali, vybíráme látky, kombinujeme, řešíme dotazy a proto je lepší volit větší časovou rezervu

 

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: