O nás

 

IMG_5353

 

Tak to jsme my Adéla a Honza. S námi se radíte, komunikujete a vybíráte Mimouškovi věcičky. Náš hlavní mini boss firmy a zakladatel ryze české úspěšné značky Mimoušek ještě při focení této fotografie v roce 2018 nevykoukl na svět. Avšak již v této době se nám v hlavách rodil nápad, takové vnitřní vnuknutí věnovat se něčemu, co má smysl a točí se kolem dětského, vlastně spíše světa miminek, kterému jsme teprve postupně přicházeli na kloub.

Nehledejte v příběhu zrodu naší značky nic neobvyklého nebo mimořádně překvapivého. Každému nastávajícímu rodiči se přetočí svět a najednou je vše zcela jinak, myšlení se ubírá úplně jiným směrem než dříve a pokud máte podnikatelského ducha, nápad na vlastní značku je na světě. 

Ono vymyslet nebo představit si nějaký dobrý nápad není složité, realizovat ho a splnit si svůj sen už je cesta poněkud těžší a i my jsme si prošli poměrně složitou cestou, než jsme přišli na to, co vlastně chceme dělat, co nás baví a naplňuje. Od návštěvy prvních šicích kurzů a zakoupení vůbec našeho prvního šicího stroje uběhl již nějaký čas a dnes vám můžeme nabídnout prémiové produkty, které maminkám, tatínkům a ratolestem dělají radost a pomáhají. Nejvíce pyšní jsme na naše kojící polštáře, které jste si velmi oblíbili a jsme vám za to velmi vděční. Díky vám jsme se stali jedničkou v České republice a stále pro vás vymýšlíme a navrhujeme nové designy, tvary, barvy, kombinace nejen těhotenských polštářů, ale i dalších produktů jako například zimní fusaky, které jsou ojedinělé, námi vymyšlené zcela od základu a dnes patří mezi špičku mezi značkovými fusaky. Chceme také podporovat vaše drobné šicí dobrodružství, proto jsme se vám rozhodli nabídnout v metráži látky nejen dětských vzorů, ale i další se kterými sami pracujeme.

 

No a toto je náš Mimoušek, jmenuje se Jon. Jednou to třeba bude on, kdo nás nahradí a bude pokračovat v naší práci. Zatím pro vás testuje všechny naše výrobky, které rostou s ním. Je to náš mini boss. Protože pouze on nám řídí čas a vše se točí okolo něj...jak jinak že? :)

eZy Watermark_20-09-2019_19-55-09

 

Děkujeme za vaši podporu a že si vážíte naší práce...

IMG_4035

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení