Sleva -20% na všechny šicí věci jen do 31.5.

Příspěvek pojišťoven na kojicí polštář

Maminky, využijte příspěvek pojišťovny na kojicí polštář!

Chcete pro sebe a své miminko mít co největší pohodlí při kojení? Dobrou pomůckou je kojicí polštář a dobrou zprávou je, že zdravotní pojišťovny vám na něj v roce 2021 přispějí. V rámci programu prevence můžete získat finanční pomoc nejen na kojicí polštář, ale také například na odsávačku mateřského mléka, ohřívačku lahví, kojicí podprsenky a na další pomůcky.

Za příspěvek – kojicí polštář Mimoušek

Krásné, funkční a kvalitně ušité kojicí polštáře Mimoušek jsou tím pravým komfortem pro vás. Čekáte miminko nebo jste novopečenou maminkou? Určitě si zasloužíte co nejvíce pohodlí a relaxace. Využijte k tomu finanční příspěvek zdravotní pojišťovny a pořiďte si multifunkční kojicí polštář Mimoušek. V těhotenství můžete s kojicim polštářem vy i vaše děťátko, které je zatím v bříšku, odpočívat a relaxovat. A až se narodí miminko, polštář Mimoušek se stane vám i vašemu miminku vhodným společníkem při kojení.

Benefity od zdravotní pojišťovny pro spokojené mateřství

I v roce 2021 můžete získat příspěvky na podporu prevence či pořízení pomůcek. Jak postupovat, abyste získala finanční příspěvek na kojicí polštář? Zeptejte se své zdravotní pojišťovny, která vám sdělí další potřebné informace. Přihlaste se o příspěvek na kojicí polštář!

Přehled zdravotních pojišťoven České republiky

Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky (kód 111) – www.vzp.cz
Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra (kód 211) – www.zpmvcr.cz
Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (kód 205) – www.cpzp.cz
Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (kód 207) – www.ozp.cz
Revírní bratrská pokladna (kód 213) – www.rbp-zp.cz
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (kód 201) – www.vozp.cz
Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (kód 209) – www.zpskoda.cz