Vážení zákazníci, rádi bychom vás upozornili na DOVOLENOU v týdnu od 1.7. do 10.7.2022 V tomto týdnu přijaté objednávky budou odesílány až po dovolené. POZOR! Může tedy dojít k delší dodací době. Pokud potřebujete objednávku z vážných důvodů brzy využijte zákaznické podpory formou e-mailu. Zákaznická podpora bude fungovat omezeně. Upřednostňujeme e-mailovou komunikaci na objednavky@mimousek.cz. Děkujeme za pochopení.

Potěšující recenze naší zákaznice z instagramu

Většinu času se věnujeme šití a zpracovávání vašich objednávek a na zveřejňování recenzí nezbývá tolik času. Nicméně s touto krásnou recenzí, kterou jsme před nedávnem dostali se s vámi musíme podělit, protože tato maminka (a my ji tím velmi děkujeme) si dala mimo skvělý text i práci s nakreslením obrázku kojícího polštáře a to nás velmi potěšilo. Tak zde se souhlasem autorky je citace z profilu, který najdete na Instagramu pod nickem _ma.mou aneb Deníček nastávající maminky. Najdete tam i další skvělé články a k tomu i zábavné kreslené obrázky k tématu těhotenství.

Citujeme: 

polštář 2

"Těhotenský/kojící polštář byl první věcí, co jsem sobě a miminku pořídila. Brzo mě totiž začala bolet v noci záda, budila jsem se několikrát za noc a přemýšlela, jak si lehnout, občas až do rána. Se zády mám problém i mimo těhotenství, proto jsem si řekla, že tenhle polštář je nezbytnost. Vybrala jsem si polštář od @mimousek.cz spím na něm, spíš s ním každou noc od asi 15tt a myslím si, že se z něj stal můj nový partner. Dělají polštáře z minky látky a různé barvy, nabízeli i mou oblíbenou hořčicovou, tak jsem neváhala.

Jinak než na břichu jsem dřív neusnula, samozřejmě to začalo s rostoucím pupkem být čím dál víc nepohodlné, tak jsem si udělala svůj kompromis - břicho hodím bokem pod polštář, jednu nohu přehodím přes něj, druhou dám někam na druhý konec postele, druhý konec obejmu místo partnera a můžu si vesele spát. V noci se vzbudím na čůrání, potom se jen otočím na druhou stranu a pokračuju ve spánku až do rána. Používám ho i na podložení při práci na notebooku, na opření, podložení hlavy, prostě jak se dá. A schvaluje ho i můj kocour, který skoro každou noc spí stočený u mýho břicha na polštáři nebo u noh."

 

Za celý tým Mimoušek.cz děkujeme!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení