Set do postýlky Mimoušek 1

Dopřejte svému miminku krásné luxusní sety do postýlky z Mimouškových atestovaných a zdravotně nezávadných látek. Celý set obsahuje hnízdečko, deku, zavinovačku péřovou nebo lehkou, dekorační polštářek, stabilizační polštářek, copánkový nebo polštářkový mantinel. Kombinovat můžete všechny dostupné látky, které najdete v sekci metráž - minky, bavlna, velvet, mušelín, vafle. Sestavte svému miminku dokonalou výbavičku s Mimouškem :) Nezapomeňte že k setu můžete doladit i kojící polštář nebo mušelínky :)

Na dotaz
Kód: 3373
Značka: MIMOUŠEK
5 490 Kč 4 990 Kč / ks 4 123,97 Kč bez DPH
Kategorie: Sety do postýlky

Hnízdečko pro miminko má oválný tvar. Velikost je prozatím jedna - 80x50. Ušijeme vám však po předchozí domluvě jakoukoliv velikost. Hnízdečko je ideálním pomocníkem každé maminky. Hodí se do postýlky pro bezpečný pocit miminka. Do postele pro bezpečný pocit maminek, ze zalehnutí. Hodí se ale kamkoliv na sedačku, na zem. Zkrátka všude tam kde potřebujete aby bylo miminko chráněno. Nikdy však nenechávejte dítě bez dozoru dospělé osoby. Ložná plocha je vyplněná vatelínem a boky hnízdečka dutým vláknem. Uvnitř tunýlku je šňůrka na stáhnutí a konce aby lahodily oku jsou ze saténové nebo bavlněné stuhy. 

Zavinovačku můžete vybírat z již dostupných velikostí 80x80 nebo 100x100. (Nebráníme se však ušití jakékoliv velikosti.) Zavinovačku nabízíme lehkou nebo péřovou. 

Stabilizační polštářek je vhodným doplňkem pro správnou polohu hlavičky miminka, jelikož miminko neumí hlavičku držet samo. Tento polštářek hlavičku hezky stabilizuje. Velikost je 40x25cm. Výplní je vatelín a duté vlákno. Součástí jsou dekorační uši.

Dekorační polštářek slouží k užitkování zbývajících látek a designově podtrhne celý set. Je možno ušít jakýkoliv tvar polštářku. Podle toho se odvíjí velikost. Na fotce je polštářek obdelníkového tvaru  je velikosti 40x30. Výplní je duté vlákno. 

Deka má rozměr 70x90 a nabízíme ji buďto s vatelínem pro lepší zateplení nebo lehkou bez výplně. 

Mantinel si můžete zvolit copánkový nebo polštářkový (6ks + čelo). Copánkový mantinel nabízíme v jakékoliv délce potřebujete (podle obvodu vaší postýlky.) Mantinel slouží k bezpečnosti z prostrkávání ručiček nebo nožiček z postýlky nebo případné uhození do hlavičky, když dítko ve spánku po postýlce cestuje. Vždy však dbejte na doporučení proti SIDS. Cop se skládá ze 3 kusů hada, který je na dvou koncích opatřen mašlí pro rozvázání na praní v pračce. Vyplněný je dutým vláknem. Všechny 3 kusy si z hlediska použitých látek můžete sestavit sami - bavlna, minky, teplákovina. 

Polštářkový mantinel se skládá ze šesti kusů polštářku + jedno čelo. Polštářky jsou v rozměru 35x35. Výplní je duté vlákno. Součástí každého polštářku jsou šňůrky, které jednoduše zavážete kolem postýlky. 

 

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: