Sleva -20% na všechny šicí věci jen do 31.5. Vážení zákazníci. ve dnech 20.5 - 30.5. dovolená. Objednávky budou odesílány. Nefunguje telefonní zákaznická podpora. Budeme pro vás na chatu a e-mailu. Děkujeme za pochopení.

Set do Mojžíšova koše na míru

Kód: 611/3 K80
1 hodnocení
Značka: MIMOUŠEK
790 Kč / ks
Na objednávku
Polštářek
Deka
Peřinka
Volánek
Výšivka (max. 12 písmen) umístění u kojíciho polštáře je vždy u zipu ?

Pořídili jste Mojžíšův koš a něco mu chybí? Vylepšete svůj koš Mimouškovým setem do Mojžíšova koše. Uvedená cena je pouze za potah na koš a prostěradlo. Ostatní produkty z fotografie si přidáte k objednávce jako příplatky. Potah na koš je se saténovou stuhou. Dále si můžete dokoupit prostěradlo na matraci, polštářek a peřinku(s pratelným potahem)  - výplň duté vlákno nebo peří, dečku (možno opatřit volánkem). Set vám rádi ušijeme v jakékoliv barevné kombinaci a v jakékoliv kombinaci látek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Potah na koš - rozměry odpovídající rozměrům Mojžíšova koše.

Prostěradlo - odpovídající rozměry oválné matrace do koše, opatřeno gumou pro snadné svlékání a navlékání.

Polštářek - možno ušít ve dvou velikostech 30x40cm a 60x40cm. Zip na potahu pro snadné praní. Výplň ve vnitřním polštáři z dutého antialergického vlákna nebo peří (za příplatek). Rádi vylepšíme volánkem.

Peřinka - rozměr 70x90cm (po domluvě ušijeme jakýkoliv rozměr). Výplň duté vlákno nebo peří (za příplatek). Potah na peřinku na zip pro snadné praní. Rádi opatříme volánkem. 

Dečka - rozměr 70x90cm (ušijeme jakýkoliv rozměr po domluvě). Deku šijeme lehkou nebo zateplenou (vatelínem). Dečku rádi vylepšíme volánkem. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: