Věděli jste, že cenu za kojící polštář si můžete nechat proplatit u vaší pojišťovny?

Sada matrací PREMIUM

Kód: 12075
Novinka
3 hodnocení
Značka: Royal Sleep
5 990 Kč / ks
Skladem (4 ks)

Sada ortopedických bezpružinových matrací kombinované tvrdosti zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a dopřeje vám klidný a zdravý spánek. Vhodné do postýlek Royal Sleep 7v1 a 9v1.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada ortopedických bezpružinových matrací kombinované tvrdosti zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a dopřeje vám klidný a zdravý spánek. Vhodné do postýlek Royal Sleep 7v1 a 9v1. Kulaté pro korbičku od 0 do 4-6 měsíců a oválné pro oválnou postýlku od 6 měsíců do 2-3 let.

Sada matrací PREMIUM
Sada matrací PREMIUM

Kokos je ekologický materiál, který má baktericidní vlastnosti. Vysoká poréznost tohoto plniva zaručuje dobré odvětrávání matrace. Taková dětská matrace zajistí rovnoměrné rozložení zátěže na páteř a poskytne klidný spánek.

Latex je přírodní materiál získávaný z mízy kaučukovníku (hevea). Je považován za jeden z nejlepších materiálů pro výrobu pohodlných ortopedických matrací. Latexové matrace poskytují vynikající, a hlavně - anatomicky přirozenou podporu během spánku.

Optimální tloušťka matrace je 7 cm (3 cm kokosové vlákno a 4 cm latex). Má dvě strany tuhosti, lze kombinovat podle váhy a věku miminka. Snímatelné potahy pro rychlé praní a sušení.

Sada matrací PREMIUM

ROZMĚRY:


  • Rozměry kulaté matrace: 72*72*7 cm
  • Rozměry oválné matrace: 122*72*7 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: