Sleva -20% na všechny šicí věci jen do 31.5. Vážení zákazníci. ve dnech 20.5 - 30.5. dovolená. Objednávky budou odesílány. Nefunguje telefonní zákaznická podpora. Budeme pro vás na chatu a e-mailu. Děkujeme za pochopení.

Copánkový mantinel na míru

Kód: 4318
Konfigurátor
8 hodnocení
Značka: MIMOUŠEK
690 Kč / m
1 týden
Materiál 1
Materiál 2

Minimální objednávka délky je 100cm = 1 metr. Lze nakupovat po 10 cm. (0,1 = 10 cm délky mantinelu)

 

Proč by jste svému miminku měl(a) pořídit mimouškův copánkový mantinel? Jedná se o českou ruční výrobu z atestovaných nezávadných látek. Jde o produkt na míru vašemu přání. Copánkový mantinel vám zhotovíme v jakékoliv délce a z jakýchkoliv materiálů, které nabízíme, ať už je to minky, velvet, vafle, teplákovina, bavlna nebo mušelín. Cop zhotovujeme ze 3 částí. Výběr látek nám nezapomeňte uvést do poznámky. 

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proč copánkový mantinel? 

1. Bezpečnost - malá i větší miminka prostrkují ručičky i nožičky mezi šprušlemi postýlky. Copánkový mantinel tato místa vyplní a tak zabráníte zaklínění končetin dětí.  Nikdy však nezapomínejte na bezpečnostní podmínky proti SIDS!

2. Útulnost - copánkový mantinel vám příjemně vyplní prázdná místa v postýlce, a s použitím našeho hnízdečka a jiných produktů určených do postýlky tak vykouzlíte vašemu miminku útulné a bezpečné místo pro odpočinek i hru. 

3. Materiály - látky pro váš dokonalý copánkový mantinel můžete vybírat z jakýchkoliv našich atestovaných látek v naší kategorii metráž. Na výběr máte minky, velvet, bavlnu, mušelín, len, teplákovinu. Cop vám zhotovíme ze tří částí. Mantinel je na zavázání saténovou stuhou - ta dokonale podtrhne design celého výrobku a navíc po jejím rozvázání cop rozpletete a vyperete na 30 stupňů. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: