BRITAX

Návrh bez názvu (3)

 

Ochrana dětí na cestách od roku 1966

Ve společnosti Britax Römer ručí za to, že děti i rodiče jsou na cestách v bezpečí. Od chvíle, kdy v roce 1966 vyvinuli první dětskou autosedačku Britax Römer, je bezpečnost dětí jejich nejvyšší prioritou. Už více než 50 let nešetří prostředky ani silami, aby dětem zajistili ještě větší bezpečí. V současné době společnost Britax Römer vyvíjí a vyrábí dětské autosedačky, kočárky a cyklosedačky.

 

Pečlivě vyrobeno

Filozofií firmy je poskytovat zákazníkům nejvyšší kvalitu výrobků, která převyšuje zákonné standardy v oblasti ryzosti a čistoty. Od přísných nezávislých zkoušek v několika fázích výroby až po minimální požadavky převyšující zákonná nařízení a přísné standardy kvality pro každého zákazníka. Snahy, které se za poslední léta vložili do této oblasti, se prokázaly během spotřebitelských testů, jako je např. Stiftung Warentest v Německu, kde pravidelně Britex dosahuje nejlepších výsledků v kategorii obsahu chemických látek.

 

Testováno dle nejvyšších standardů

Ve společnosti Britax Römer je dodržování nejvyšších bezpečnostních standardů hlavní prioritou. Právě proto je značka Britax průkopníky interních dynamických testů a v Evropě provozuje dvě zařízení světové třídy pro dětské autosedačky. V roce 2017 zahájili jedny z nejmodernějších a technicky nejpokročilejších nárazových zkoušek pro dětské autosedačky na světě.

 

Discover-HighStandards