Neohodnoceno

Set silikonových lžic, Blossom Pink + Extra sleva s kódem “dendeti”

Set silikonových lžic – Blosson pink Praktická sada silikonových lžiček se skládá ze dvou světle růžových lžiček ve dvou odstínech – Blossom pink a Vintage rose. Roztomilý společník u prvního jídla…
Skladem
Kód: 5704680061294
Značka: SEBRA
318 Kč –9 % 289 Kč / ks 239 Kč bez DPH
Set silikonových lžic, Blossom Pink  + Extra sleva s kódem “dendeti”
Novinka stastnasleva
318 Kč –9 %
Doprava zdarma nad 3000 Kč
Doprava zdarma nad 3000 Kč
Prémiová kvalita
Prémiová kvalita
Ručně šité výrobky
Ručně šité výrobky

Set silikonových lžic – Blosson pink

Praktická sada silikonových lžiček se skládá ze dvou světle růžových lžiček ve dvou odstínech – Blossom pink a Vintage rose.

Roztomilý společník u prvního jídla

Lžičky použijte už od první misky s jídlem – kaší. Měkká lžička bude dítěti v ústech příjemná a díky pohybu lžičky se snadno zachytí relativně tekutá potrava a "setřou" se zbytky z okolí úst dítěte.

Silikon je měkký a nádherný materiál a trvanlivost výrobku závisí na jeho používání. V důsledku používání může dojít k opotřebení. Výrobek je vyroben z potravinářského silikonu. Výrobek je označen symbolem sklenice a vidličky, což znamená, že výrobek splňuje požadavky na materiály určené pro styk s potravinami.

Vlastnosti:
Materiál: 100 % silikon
Doporučený věk: 4 + měsíců
Rozměry:
Délka 12 cm
Šířka 3 cm
Výška 1 cm
Bez BPA, ftalátu, formamidu  (PVC)
Počet předmětů v balení 2

Vhodné do mrazícího boxu i mikrovlnné trouby.

Pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte. UPOZORNění! Výrobek používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Před každým použitím výrobek zkontrolujte. Při prvních známkách poškození nebo opotřebení výrobek vyhoďte. Před podáváním vždy zkontrolujte teplotu pokrmu.

VAROVÁNÍ! Chraňte před ohněm

Pokyny k čištění: Výrobek je vhodný pro mytí v myčce na nádobí (do 65 stupňů, umístěte do horní přihrádky). Před prvním použitím výrobek vyčistěte.
Společnost Sebra podléhá kontrole Dánské veterinární a potravinářské správy, protože prodává talíře, misky, hrníčky a příbory – všechny jsou známé jako materiály přicházející do styku s potravinami.

Společnost Sebra má v současné době nejlepší možnou dánskou známku kvality z hlediska bezpečnosti potravin. Nejnovější inspekční zprávu naleznete zde:  https://www.findsmiley.dk/127410


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX