Vánoční slevy ve výši až -40% a navíc jako dárek EXTRA sleva dalších -8% s kódem "VANOCE8"

Soutěž o učící věž v hodnotě 4 000 Kč

Soutěž o učící věž v hodnotě 4 000 Kč

Milí Mimoušci, nachystali jsme si pro Vás před Vánoci soutěž o opravdu hodnotnou cenu, která potěší Vás i Vaše děťátko. A pokud jste babičkou nebo dědečkem, můžete ji svým vnoučatům darovat jako vánoční dárek pod stromeček. Pojďme se společně podívat o co se soutěží a jaká jsou pravidla soutěže.

O co se soutěží:

Do soutěže jsme vybrali náš BESTSELLER - učící věž od Mimouška, kterou jste si tolik oblíbili. A co vlastně je učící věž? Znáte to. Přijdete domů, začnete vařit, uklízet nebo cokoliv vytvářet na kuchyňské lince a Vaše dítě na Vás zvědavě kouká. Zapojte ho! Naše učící věže slouží jako pomůcka pro zvídavé děti a je víceúčelová. Snadnou přestavbou z ní uděláte židličku se stolečkem a navíc na ní může vaše dítě malovat nebo se učit psát, protože je věž vybavena křídovou tabulí. Nezabere místo u Vás doma a navíc je vyrobena z přírodních materiálů bez plastů.

Zavinovačky_1

Pravidla soutěže:

1) Nakupte od 1.10. do 11.12. 2022 jakékoliv zboží za jakoukoliv cenu na našem e-shopu nebo na prodejně

2) Jakmile k Vám zboží dorazí, pochlubte se nám fotkou s ním na svém Instagramu

3) U svého příspěvku nebo ve svém Stories použijte hashtag #mimouskuvsvet a označte naši instagramovou stránku @mimousek_czsk, abychom měli jistotu, že Váš příspěvek zaznamenáme.

4) Pak už jen čekejte na slosování, které proběhne 15.12. 2022, kdy vybereme šťastlivce, který získá jednu z našich učících věží

 

GDPR:

Účastí v soutěži souhlasíte s Pravidly soutěže a Ochranou osobních údajů. Mimoušek.cz se zavazuje, že Vaše fotografie, které budete sdílet pod svým profilem na sociální síti Instagram nebude poskytovat ani sdílet s jakoukoliv třetí stranou a Vaše poskytnuté fotografie budou sloužit výhradně pro účely této soutěže a dále pro účely referencí (recenzí) na sociálních sítích. Vaše fotografie nikdy nebudou použity v našich reklamách.